Дитячий табір “Строкаті Єноти”

Ветеранська ініціатива «Строкаті Єноти» презентувала свої літні дитячі табори :

«Строкаті Єноти» – активні літні табори для дітей від восьми до вісімнадцяти років. Основні напрямки діяльності – виховання активної громадянської позиції через спорт, мандрівництво, туризм, творчість, спілкування та особистий приклад.Табори відбуваються на березі Дністровського каньйону в селі Уніж на Тернопільщині. Діти проживають у будівлях у комфортних умовах із 5-разовим комплексним харчуванням.  

Табори відбуваються на березі Дністровського каньйону в селі Уніж на Тернопільщині. Діти проживають у будівлях у комфортних умовах із 5-разовим комплексним харчуванням.  

Улітку 2019 року «Строкаті Єноти» проведуть 4 дитячих табори:

Перший табір під назвою «Строкаті Єноти» відбудеться з 17 по 26 червня. Програма даного табору є полегшеною та орієнтована на дітей 9-13 років. У програмі – активні ігри, сплави, походи, творчі майстер-класи, англійська з носіями мови тощо.  Участь у таборі коштуватиме 5 тисяч гривень, для дітей учасників бойових дій – 3500 гривень, для дітей вимушених переселенців – 4000 гривень, а для діток загиблих та інвалідів війни – безкоштовно.

Другий табір під назвою «Єноти-патріоти» орієнтований виключно на дітей учасників бойових дій і відбудеться в період з 8 по 17 липня. Рекомендований вік учасників 13-18 років. У програмі – основи тактики та першої домедичної допомоги, спортивні ігри, заняття з ігрової історії, сплави, творчі майстер-класи. Завдяки підтримці Міністерства молоді та спорту України участь у таборі безкоштовна.

Третій табір відбудеться спільно з International Children’s University з 29 липня по 7 серпня. Рекомендований вік учасників 9-18 років. На учасників чекає посилена екскурсійна програма, квести, мандрівки, сплави, брейн-ринги та інші рухливі та інтелектуальні ігри. Участь у таборі коштуватиме 9 тисяч гривень.

Четвертий табір під назвою «Активні Єноти» відбудеться з 13 по 22 серпня. Долучитися до участі можуть діти від 12 до 18 років. У програмі – посилені спортивні заняття, основи єдиноборств, тривалі походи, смуга перешкод, сплави та творчість. Вартість участі складе 5 тисяч гривень, для дітей учасників бойових дій – 3500 гривень, для дітей вимушених переселенців – 4000 гривень, а для дітей загиблих та інвалідів війни – безкоштовно.

Зареєструватися на табори та дізнатися про них більше можна на сайті «Строкатих Єнотів» http://strokatienoty.club

«Строкаті Єноти» – соціально орієнтований проект. Частина місць на таборах зарезервована для безоплатної участі дітей загиблих та важко поранених вояків. Для родин учасників бойових дій на таборі діє знижка.

Контакти:

strokatienoty@gmail.com

+38097-755-21-66

Офic:

м. Київ, вул. Єжи Ґедройця 2
anna@forposttravel.com

+38 (063)-214-214-0 (Viber)
+38 (098)-214-214-0

© Forposttravel, 2018-2021
Develop by forposttravel devs team